Politeks’e Hoşgeldiniz

İlk Üretimine 1997 yılında başlayan Politeks Suni Deri, bugün Türkiye’nin önde gelen suni deri ve süet üreticisi ve ihracatçısıdır.  Fabrikamız 5,500 metre açık, 17,500 metre kapalı alanda üretim yapmaktadır.

İlk kurulduğu günden itibaren kaliteye önem veren firmamız bu konuda yerli ve yabancı rakiplerine göre önemli bir avantaj yakalamış olup TS EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi (KYS), TS EN ISO 14001:2005 Çevre Yönetim Sistemi (ÇYS) ve TS OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Standardı belgeleriyle; Döşemelik suni deri, Ayakkabılık suni deri, Çantalık suni deri, giyimlik suni deri ve aksesuarlık suni deri başta olmak üzere üretimini sürdürmektedir.

Politeks Suni Deri Kimdir?

Yüksek standartlı kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak. Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak. Çalışanlarımızın tatmin ve moral değerini artırmak. İnsana, doğaya ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek.
İmkansızı mümkün, mümkünü kolay, kolayı da zarif ve güzel yapmak
Politeks Suni Deri Ltd. Şti. Olarak tüm çalışanlarımızın katılım ve gayreti ile disiplinli, planlı faaliyetleri gerçekleştirmek, Çevresel faktörleri ve iş güvenliği kurallarını göz önünde bulundurarak kalite yönetim sistemi şartlarına uymak ve sürekli iyileştirmeyi sağlamak, Kalite standartlarımızı en yüksek değerlerde tutarak ve yasal gereklilikleri yerine getirerek suni deri imalat ve satışında öncü firma olmak, Toplam kaliteye en ekonomik, en hızlı ve en kısa yoldan ulaşarak müşterilerimizin güvenini kazanmak ve bunu sürdürebilmek hepimizin en önemli görevidir.

Ürettiğimiz Ürünler

Döşemelik ürünler 90%
Ayakkabılık Ürünler 95%
Çantalık Ürünler 85%
Giyimlik Ürünler 75%